Zobrazuji všech 7 výsledků

BCD Jetpack Aeris

14 500  s DPH

Univerzální Jetpack efektivně kombinuje pohodlí BC postroje s out-doorovým batohem. BC a batoh k sobě na cesty můžete zacvaknout a ochránit tak výstroj i ušetřit na zavazadlových poplatcích. Batoh následně před potápěním odpojíte a zůstane Vám plně-hodnotný BC se vztlakovou sílou 95 N / 13,5 kg, integrovanou zátěží a možností individuálních úprav.

BCD Outlaw Aqualung

9 585  s DPH

Vytvořením kompenzátoru vztlaku Outlaw jsme zdánlivě porušili všechna pravidla. Tento kompenzátor je navržen pro zkušené potápěče preferující minimalistický přístup k potápění. Outlaw se vrací ke kořenům – nemá kapsy, ocelové D-kroužky či zádovou podložku. Jeho unikátní modulární systém umožňuje potápěči odstranit ramenní popruhy a opasek od torza a vytvořit až 27 různých velikostí. Užijte si potápění v jeho nejčistší podobě.

Fly 13D ultralight

12 990  s DPH

ULTRA easy, travel LITE!

Extrémně lehký a kompaktní set: dvouplášťové křídlo s lahvovými popruhy + ultralehký postroj = perfektní volba pro cestování. FLYultralite je nejlehčí 2-vrstvé křídlo s postrojem na trhu, hmotnost setu včetně pevných kovových dílů a zátěžových kapes není víc, než 3 kg! 

Atraktivní černobílý design s barevnými detaily ve dvou variantách – akční červená nebo ostrá růžová, která krásně kontrastuje s černou barvou cordury. Růžová varianta PINK má i růžové prošití a loga vyšitá zepředu i zezadu, aby bylo křídlo ještě atraktivnější.

Fly 17D comfort ALU/SS

16 490  s DPH

křídlo Fly17D s comfortním postrojem, integrovanou zátěží, hliníkovou a nebo nerezovou zádovou deskou / backplatem, chcete-li bekplejtem