Můžete nám důvěřovat

Na trhu jsme od roku 1999

Potápěčské centrum ALEA Divers bylo založeno v roce 1999 při cestovní kanceláři ALEA Tour&Trade. Za tu dobu jsme nasbírali nespočet zkušeností, z kterých čerpáme při pomoci s výběrem vaší potápěčské výstroje.

Potápění je naše vášeň a dokážeme poradit s výběrem vybavení

Díky mnohaletým zkušenostem a účasti na několika tisících ponorů v různých podmínkách jsme schopni Vám poradit s výběrem nejvhodnější potápěčské výstroje pro Vaše potápění.

Udělali jsme šťastnými přes 2000+ zákazníků

Našimi zákazníky jsou naprostí začátečníci i ostřílení profesionálové. Poradíme v oblasti šnorchlování, přes rekreační potápění až po technické potápění například v jeskynních či pod ledem.

vojta-diver-OK-2

Potřebujete potápěčskou výstroj, ale nechcete kupovat novou?

Vybrané bazarové zboží

Plně funkční za skvělou cenu

Chcete si zboží nejdříve vyzkoušet a prohlédnout?

Vyzkoušejte i naše další služby

Škola potápění

Potápění nebylo nikdy snazší. Provedeme vás světem potápění a přípravou k samostatnému potápění. Vhodné pro naprosté začátečníky i pro pokročilé.

Focení pod vodou i ve vzduchu

Fotografování a filmování pod vodní hladinou je jednou možností, jak zachytit nevšední zažitky či zdokumentovat nepřístupné prostory.

Půjčovna vybavení

Protože si uvědomujeme, že ne každý se chce okamžitě vrhnout do pořizování vlastní kompletní potápěčské výbavy, nabízíme vám nepřeberné možnosti zapůjčení vybavení.

Cestování a zahraniční ponory

Vyrazte s námi do nespočtu potápěčských destinací a zažijte tu pravou potápečskou dovolenou. Jsme připraveni vyřešit všechny vaše individuální požadavky a přání.